Alkomat Premium AF-35

Alkomat jest urządzeniem powszechnie dostępnym w sprzedaży. Nie korzystają z niego wyłącznie policjanci. Często wykorzystywany jest przez firmy, ale i osoby prywatne. Szczególnie kierowcom poleca się posiadanie i używanie alkomatu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli alkomatów. Wśród nich szczególną popularnością cieszy się zwłaszcza jeden. Mowa tu o alkomacie Premium AF-35.
Kup teraz

Dlaczego alkomat Premium AF-35?

Jak wspomniano, dużą popularnością wśród alkomatów cieszy się alkomat Alcofind Premium AF-35. Wynika to przede wszystkim z tego, iż alkomat ten cechuje się bardzo wysoką jakością. Producentem tego alkomatu jest koreańska firma DA-Tech. Śmiało można zatem powiedzieć, że jest to urządzenie dopracowane pod każdym względem. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim dla użytkowników indywidualnych. Odpowiada bowiem na niemal wszystkie potrzeby i oczekiwania, jakie użytkownicy mają wobec tego typu urządzeń. Premium AF-35 to alkomat elektrochemiczny. Jest to zatem alkomat o najwyższej jakości wśród głównych typów alkomatów. Co ciekawe, rozwiązania zastosowane przy produkcji tego alkomatu są tymi samymi rozwiązaniami, jakie stosowane są przy produkcji alkomatów przeznaczonych dla policji. Dzięki temu model AF-35 pokazuje wyniki pomiaru z wysoką precyzją i dokładnością. Poleca się zatem ten model zwłaszcza tym osobom, którym zależy na bardzo wiarygodnym wynikom pomiaru. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jest to alkomat o niewielkich rozmiarach i bardzo łatwy w obsłudze.

Obsługa alkomatu Premium AF-35

Oczywiście, aby alkomat Premium mógł pokazywać precyzyjne wyniki, musi być prawidłowo obsługiwany. Aby w tym pomóc, producent Alcofind wyposażył swoje urządzenie w tryb diagnostyki sensora. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia sensora urządzenie powiadomi użytkownika o tym fakcie. Ważne jest również to, że urządzenie sygnalizuje użytkownikowi konieczność wykonania kalibracji. Te, jak i same pomiary są przez alkomat także zliczane. Urządzenie ułatwia także wykonanie samego badania. Jego początek i koniec jest bowiem sygnalizowany sygnałem dźwiękowym. Nie może zatem dziwić, że opinie o tym urządzeniu są tylko pozytywne.

Zakup alkomatu Premium AF-35

Decydując się na ten model alkomatu ważne jest, aby zakupiony został w renomowanym sklepie. To gwarancja tego, że urządzenie będzie prawidłowo skalibrowane i od razu gotowe do użytku. Sklep, jaki można polecić w celu zakupu tego modelu alkomatu to Polskie Centrum Kalibracji. Kupno alkomatu w tym miejscu, to nie tylko pewność zakupu urządzenia wysokiej jakości, ale także możliwość jego zakupu w atrakcyjnej cenie. Cena alkomatu Premium AF-35 w Polskim Centrum Kalibracji nie jest wysoka.
Kontakt
Adres
ul. Romana Dmowskiego 1 50-203 Wrocław
Napisz do nas!