Alkomat AlcoFind EXPERT

Oferujemy model alkomatu AlcoFind EXPERT przeznaczony do użytku osobistego. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki temu zmieści się w każdej kieszeni. Możesz je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, dlatego poradzą sobie z korzystaniem z niego nawet osoby w starszym wieku. Obudowa urządzenia jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Alkomat zawiera ustniki możliwe do wykorzystania do wielorazowego użytku, a przeprowadzenie jego kalibracji jest konieczne po wykonaniu 500 pomiarów. Za pomocą urządzenia zmierzysz od 0 do 4 promili z dokładnością +/- 0.01‰. Błąd pomiarowy może wynieść +/- 0.075‰ przy wskazaniu do 1‰. Czas przygotowania do pomiaru wynosi 15 sekund, natomiast pobór próbki 3 sekundy. Urządzenie ma wbudowany elektrochemiczny sensor klasy Premium oraz zaawansowany układ elektroniczny, dlatego pozwala na uzyskanie wysokiej dokładności pomiarów. Ma też niezwykle czytelny wyświetlacz. W zestawie dostępne są: Alkomat AlcoFind EXPERT, baterie typu AAA 2szt., ustniki wielorazowe 3 szt. oraz pokrowiec.
Kup teraz

Alkomat AlcoFind EXPERT – opinie

Produkt, który proponujemy w naszym sklepie internetowym, nie ustępuje urządzeniom, z których korzysta policja. Dzięki temu zyskał pozytywne opinie od użytkowników. Cenią sobie oni w nim solidne wykonanie oraz precyzyjne wyniki, które daje urządzenie.

Alkomat AlcoFind EXPERT – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszym sklepie internetowym: ttps://polskie-centrum-kalibracji.pl objęte są certyfikatem potwierdzającym jego wysoką jakość. Zależy nam na tym, aby produkty znajdujące się w naszej ofercie były gwarancją wysokiej jakości i spełniały oczekiwania wszystkich Klientów. Pragniemy sprostać również rozmaitym potrzebom naszych klientów, dlatego oferujemy Ci serwis oraz kalibrację alkomatu. Chcemy, aby Twoje urządzenie działało sprawnie, a jednocześnie gwarantowało Ci bezpieczeństwo na drodze. Zarówno produkty, jak i usługi są u nas w atrakcyjnej cenie. Dlatego może zdecydować się na nie każdy klient, który chce poczuć się bezpiecznie.

Profesjonalny Alkomat AlcoFind EXPERT – kup jak najszybciej

Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już teraz. Alkomat jest urządzeniem, które doskonale nadaje się do użytku osobistego, jak i na prezent dla bliskiej Ci osoby. Masz pytania? Coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy Twoje wątpliwości. Alkomat jest inwestycją na lata dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny.
Kontakt
Adres
ul. Romana Dmowskiego 1 50-203 Wrocław
Napisz do nas!